Kavalier Boutique Hotel пропонує отримати максимум емоцій від міста Лева – незвичайні екскурсії невідомим Львовом до Ваших послуг.

Некласичний Львів

Зустріч з гідом. За бажанням клієнта сніданок в колоритному ресторанчику біля площі Ринок. Наша подорож, звичною для більшості гостей і львів’ян, площею Ринок і прилеглими вулицями, може заінтригувати навіть тих, хто вже неодноразово побував у Львові. Архітектура і приємна атмосфера міста, як завжди, нас супроводжуватимуть під час подорожі. Відвідування Римо-католицького собору, Вірменської церкви, каплиці Боїмів, древньоруського і єврейского кварталів.

Але найголовніше!!! Наш гід зверне увагу на те хто, з ким, коли і чому? Хто з львів’ян першим привіз ківі в Європу? Якою була вартість першого у Львові автомобіля? Що заховали в штучному пагорбі на горі Високий Замок? Скільки золота витратили на реставрацію Оперного театру? В ході екскурсії ми покажемо і відкриємо секрети таємних знаків на стінах львівських храмів і оборонних стін. Ви дізнаєтеся як львів’яни ховали від ворогів найцінніше що у них було – воду. Хто такі фондансерки і чим вони займалися?

Все це (і не тільки)! ми розкажемо і покажемо!

Завершення екскурсії. За бажанням клієнта порадимо і забронюємо місце в ресторані із справжньою львівською атмосферою.

 

Нічна варта Львова

Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон…

Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. А якщо раптом пан бургомістр занедужає, його прийде підмінити вірна дружина – пані Зося.

А чи не віщуватиме годинник на ратуші біди цієї ночі? Чи не згубив бургомістр ключ від міста? Чи бува в цю темну ніч не шукає спокою заблудла душа…

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну роботу, пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова».

Допомогти бургомістрові перевірити місто мають нагоду усі охочі до пригод!

Вхід лише за таємним запрошенням

 

Екскурсія дахами «Львів ближче НЕБА»

Абсолютний, бомбезний і суто львівський ексклюзив! Приєднуйтесь! Панорами, що захоплюють дух, та історії, котрі збуджують уяву. А ще - можливість зробити суперові фото, яким будуть заздрити навіть ті, хто вже багато разів бував у Львові.

Упродовж двох годин гід познайомить вас із найкращими пам’ятками Львова

 

Підземелля Львова

Колись кожен порядний львів’янин знав кілька входів та виходів до підземель Львова. У підземеллях зберігали крам, а втікачі могли добряче заплутати свої сліди. Батяри, кажуть, заносили туди поцуплені скарби.

А давайте разом з вами спустимось на кілька метрів під місто! Завітаємо до підземелля під колишніми монастирем домініканців, спеціальним ключем відкриємо замок 18 століття та підемо до підземелля костелу єзуїтів, завітаємо під церкву Преображення Господнього. А як вам ідея одягнути каски та відправитись у копальню, щоб трохи поуправлятись у возінні вагонетки з кавою?

Чи є щось спільного з іспанськими мандрівниками та українськими невільниками? Куди на «курси підвищення кваліфікації» літали львівські відьми? Як калимив «пан малодобрий» у Львові? Давайте пошукаємо відповіді разом!

 

Загублений Львів

Зовсім неподалік від площі Ринок є місця, які не вельми знані поміж туристів. І даремно! Адже давні околиці, такі як: Кастелівка, Байки чи «професорська колонія» – це фантастичні місця, забудовані наприкінці XIX- першої половини XX ст. розкішними маєтками та оточені гарними парками. Спокійна мандрівка перенесе Вас у незвичайну та таємничу атмосферу Львова, за якою ностальгійно сумують самі львів’яни.

Ми побачимо місце,де член ОУН стріляв в радянського консула, подивимося таємничий будинок-замок, дізнаємося про похмурі таємниці львівських антикварів і колекціонерів, погляд пеститимуть химерні архітектурні форми палацу пані Франц. Ви дізнаєтеся як і де в місті намагалися виготовляти першу мінеральну воду. І, звичайно, нас чекатиме весела прогулянка на оспіваному поетами львівському трамваї.