Kavalier Boutique Hotel пропонує отримати максимум емоцій від міста Лева – незвичайні екскурсії невідомим Львовом до Ваших послуг.

  • Батярська мрія
  • Серце батяра
  • Некласичний Львів
  • Містичний Львів
  • Нічна варта Львова
  • Місто почуттів

Батярська мрія

У Львові немає моря, але є море пива і задоволень!

 Батярська мудрість

Як стати справжніми львівськими батярами за короткий час? Ми Вам у цьому допоможемо. Здійсніть з нами свою «Батярську мрію»!

Починаємо занурюватись в море львівського пива та задоволень на спеціальній Пивній площі, котра має іншу назву. Бажаючі можуть ближче познайомитись з пивною цицею, котра у випадку, якщо ви будете вправним пивоманом, видасть незвичайне пиво з молоком.

Продовжимо подорож старовинними вулицями навколо площі Ринок, де ви дізнаєтесь: «Хто? З ким? За скільки?». Як найкращий пивний ресторан Нафтули Тепфера заманював клієнтів вусами власника? Яке пиво у Львові називали «сиротою»? Чому в одному з ресторанів на Ринку пивні гальби прикручували до столів ланцюгами?

Друга дегустація живого пива в колоритному та загадковому ресторанчику. Під час дегустації учасники шукатимуть замуровані в стіну гроші та побачать першовідкривача мінеральної води «Нафтуся».

Третя дегустація. Похід в музей пива від «Львівське». Огляд експозиції музею, де ви дізнаєтесь, який фейс-контроль проходили львівські пивовари в XVIII ст. і як власник пивоварні Роберт Домс молодший за допомогою різнокольорових фішок боровся з корупцією на пивоварні.

Факультативно: пропонуємо обід в ресторані «Роберт Домс» (55 грн.з ос.)

Вартість екскурсії – 150 грн. з особи

У вартість входить:

Супровід гіда

Дегустація пива (3 по 0,3)

Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти

Вартість туру – 380 грн.

Серце батяра

Запрошуємо на унікальну хмільну екскурсію Львовом, якого Ви зовсім не знаєте. Ця хвилююча подорож незнаними місцями довоєнного міста. Мандрівка супроводжується смаком легендарного львівського пива.

10.00 – Зустріч з офіцером пивної еміграційної служби Львова. Сніданок в колоритному ресторані в центрі міста (входить у вартість туру). Чудовий початок дня!

Починаємо прогулянку історичним центром Львова. Від площі Ринок пройдемо туди, де народжувалася культура легендарних львівських хуліганів – «батярів». Ми побачимо місця слави видатних кримінальних авторитетів, відвідаємо колишнє «місце страт». Оглянемо історичні місця українського, єврейського і вірменського кварталів старого міста. (Руська церква, Вірменський собор, Римо-католицький собор, каплиця Боїмів)

13.00-Обід в найкращому ресторані-пивоварні міста – «Кумпель». Обід супроводжується дегустацією 2 сортів живого пива (2х0,3). Знайомство з технікою пивоваріння Тільки з нами за бажанням, є можливість спробувати оригінальне пивне морозиво. Обід супроводжує весела жива музика.

14.00-Продовжуємо нашу подорож.

14.30-Пивна дегустація в колишньому приміщенні вірменського банку XVI століття. Незвичайні таємниці та історія закладу в якому було зроблено кілька цікавих винаходів. (1х0,3)

15.30-Відвідаємо Львівську пивоварню та музей пива. Ми оглянемо кращу в Україні експозицію пивоваріння. Наступна дегустація двох сортів пива. (2х0,3)

І ще, під час мандрівки Вас чекає безліч цікавих фактів і анекдотів з життя «темної сторони» Львова. Під час пригоди в кожному закладі учасники отримують спеціальні пивні візи та єдиний в Україні пивний паспорт, а ще – багато сувенірів від фірми і пивних закладів.

З нами Вам не доведеться сумувати!

Кожному учаснику екскурсії офіцер пивної служби Львова (за сумісництвом гід) вручить пивний паспорт і львівську пивну візу. Увага! Справжні паспорти, візи та сувеніри від фірми – тільки у представників «Кумпель-Тура». Остерігайтеся підробок!

Вартість туру – 380 грн.

Некласичний Львів

10.00 Зустріч з гідом. За бажанням клієнта сніданок в колоритному ресторанчику біля площі Ринок. Наша подорож, звичною для більшості гостей і львів’ян, площею Ринок і прилеглими вулицями, може заінтригувати навіть тих, хто вже неодноразово побував у Львові. Архітектура і приємна атмосфера міста, як завжди, нас супроводжуватимуть під час подорожі. Відвідування Римо-католицького собору, Вірменської церкви, каплиці Боїмів, древньоруського і єврейского кварталів.

Але найголовніше!!! Наш гід зверне увагу на те хто, з ким, коли і чому? Хто з львів’ян першим привіз ківі в Європу? Якою була вартість першого у Львові автомобіля? Що заховали в штучному пагорбі на горі Високий Замок? Скільки золота витратили на реставрацію Оперного театру? В ході екскурсії ми покажемо і відкриємо секрети таємних знаків на стінах львівських храмів і оборонних стін. Ви дізнаєтеся як львів’яни ховали від ворогів найцінніше що у них було – воду. Хто такі фондансерки і чим вони займалися?

Все це (і не тільки)! ми розкажемо і покажемо!

12:30 Завершення екскурсії. За бажанням клієнта порадимо і забронюємо місце в ресторані із справжньою львівською атмосферою.

Тривалість екскурсії: 2,5 години.

Вартість – 50 грн з особи

Містичний Львів

Це місто, яке ми любимо за те, що ніколи не знаємо його до кінця. За те, що кожного разу відкриваємо немов чарівну табакерку, з якої невідомо що вискочить. Вам здається, що ви вже багато разів бували тут і все знаєте? Ну, тоді спробуйте разом з нами дати відповіді на такі запитання:

- З якою силою багато років боролися львівські сажотруси?

- Що сховали львів’яни в штучному пагорбі на горі Високий Замок?

- Як жителям вдалося за допомогою магії перемогти турецьку армію в 17 ст.?

- Як влада безперспективно боролася зі знаменитими львівськими алхіміками?

- Яким чином львів’яни дізнались про загадкову появу потяга-примари?

- Де і навіщо в підвалі старого міста сховали справжній трактор?

Якщо Вам цього замало – не біда!

Ми покажемо і розкажемо значно більше!

Тривалість екскурсії – 3 години.

Вартість – 60 грн з особи

Нічна варта Львова

Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон…

Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитись таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр – пан Шлюссель. Він слідкує за спокоєм мешканців та вишукує порушників, що живуть на темному боці місяця. А якщо раптом пан бургомістр занедужає, його прийде підмінити вірна дружина – пані Зося.

А чи не віщуватиме годинник на ратуші біди цієї ночі? Чи не згубив бургомістр ключ від міста? Чи бува в цю темну ніч не шукає спокою заблудла душа…

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди – все це чекає на Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюсселя – приєднуйтесь! За якісну роботу, пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова».

Допомогти бургомістрові перевірити місто мають нагоду усі охочі до пригод!

Кожної п’ятниці і суботи о 21:00

Вхід лише за таємним запрошенням

Вартість – 100 грн з особи

Місто почуттів

Пропонуємо спеціальну програму для закоханих пар! Львів може бути чудовим містом для двох, коли йдеться про річницю шлюбу, медовий вікенд чи просто романтичну втечу.

Львів – одне з найгарніших міст України! Місто, де творяться дива! Місто, де варто закохатися одне в одного заново…

Наш гід розповість про незабутні історії кохання старого Львова… історії, які змінили місто і його мешканців. Ви дізнаєтесь фірмові рецепти «львівської романтики»: Чому у Львові закохані цілуються на п’ять хвилин більше? Чим займалися таємничі «фондансерки»? Як у Львові шукали наречених? Яка страшна історія кохання, завдяки письменникові Леопольду фон Захеру-Мазоху, перетворилася на хворобу? Ми відкриємо таємницю кохання художника Артура Гродгера і Ванди Моне, короля Владислава і красуні Ядвішки. З тими, хто не боїться, відвідаємо таємничий пам’ятник відьми, захований в підземеллях Старої Аптеки. А ще Ви зможете спробувати декілька сортів львівського шоколаду на справжній шоколадній фабриці або в одній із затишних львівських цукерень. Під час нашої романтичної прогулянки ми оглянемо визначні пам’ятки занесені в список ЮНЕСКО: каплицю Боїмів, Римо-католицький собор, Вірменську церкву, пройдемося кварталами середньовічного міста, а також завітаємо у Львівський Оперний театр.

Тривалість екскурсії – 2-3 години.

Вартість екскурсії – 120 грн./год.