Kavalier Boutique Hotel розташований в оточенні красивої природи і незабутньої історії. Лише 5 хвилин їзди від центру міста, і Ви опиняєтеся у зеленій розкоші парку «Знесіння».Територія готелю у історичному стилі приверне Вашу увагу і заспокоїть Вас від міської метушні. Ви перенесетесь у ХIХ століття, століття романтики і кохання імператора Франца Йозефа І і його чарівної дружини Єлизавети Баварської.

Готель надасть Вам усі послуги для Вашого комфортного і ексклюзивного відпочинку. Жива музика, тематичні вечори, екскурсії. Для активних гостей – тенісний клуб, оренда велосипедів і багато іншого. Усі турботи з проведення на вищому рівні конференції, весільної церемонії чи банкету ми беремо на себе. Переваги Kavalier Boutique Hotel безмежні.

Також, поруч з готелем знаходиться багато визначних пам’яток міста Львова. Наприклад, церква Вознесіння Господнього, Високий замок, музей Шевченківський гай.

Kavalier Boutique Hotel – для тих, хто цінує насолоду відпочинку!

НАШІ НАГОРОДИ І ДОСЯГНЕННЯ

Kavalier Boutique Hotel переможець UKRAINIAN HOSPITALITY AWARDS 2014 у номінації «Кращий бутік-готель».

Kavalier Boutique Hotel один з переможців конкурсу TripAdvisor "Travellers’ Choice™" 2016 року у категоріях - Романтичний відпочинок, Краще обслуговування, Готелі з кращою ціною.

Kavalier Boutique Hotel став переможцем 20-ї загальнонаціональної програми "Людина Року" у номінації "Готельний Комплекс Року". Такі перемоги надають ще більше ентузіазму та бажання працювати, створювати якісний сервіс, бути найкращими для Вас!